ekspert ebay de i lucid

Nazywam się Joanna Szewczyk. Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Filologicznej we Wrocławiu, na kierunku Filologia Germańska o specjalności translatoryka. Moja przygoda z językiem niemieckim rozpoczęła się dzięki częstym wyjazdom do rodziny w Niemczech.

Jako nastolatka postanowiłam podjąć wyzwanie i wyjechałam na 3 lata do Niemiec, dokładnie do Neuzelle, gdzie uczęszczałam do szkoły średniej, którą ukończyłam zdając niemiecką maturę.

Język niemiecki to moja pasja, dlatego konwersacje i tłumaczenia nie stanowią dla mnie problemu. Na co dzień czytam książki oraz artykuły, oglądam wiadomości i programy w niemieckiej telewizji, nie tylko aby nie stracić kontaktu z „żywym” niemieckim lecz przede wszystkim dlatego, że sprawia mi to ogromną przyjemność.

Od 2014 roku jestem związana z branżą e-commerce. Doświadczenie zdobywałam na początku pracując z pojedynczymi markami, a następnie obsługując klientów w ramach działań polegających na outsourcingu prowadzenia kont sprzedażowych. Wiedzę rozwijałam także podczas szkoleń.

potwuerdzenie kwalifikacji certyfikaty ze szkolen rozwijających

Specjalizuję się w sprzedaży na platformie eBay, ale nie zamyka to katalogu moich doświadczeń. Zajmuję się również sprzedażą na platformach Allegro, Amazon, nie obcy jest mi również Aliexpress.

Dla większości sprzedających serwis Allegro nie stanowi problemu. Natomiast coraz częściej spotykam się z tym, że polska platforma nie wystarcza już sprzedającym. Chcąc sprzedawać poza granicami Polski, przedsiębiorcy borykają się z różnymi problemami - począwszy od bariery językowej, aspektów prawnych w danym kraju, nieznajomość platformy sprzedażowej jak również z technicznymi aspektami sprzedaży internetowej.

Tutaj pojawia się przestrzeń dla mnie. Dzięki doświadczeniom zbieranym w pracy w z różnymi markami dobrze znam zarówno obsługę samej platformy eBay, jak również nie obce mi aktualne przepisy, potrzebne do rozpoczęcia sprzedaży w Niemczech. Potrzebujesz pomocy? Zapraszam do współpracy!